2 червня 2021 року

 

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проекту рішення Савранської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Савранської селищної територіальної громади»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 №11620-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань буде оприлюднено проект регуляторного акта - проект рішення Савранської селищної ради Одеської області « Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Савранської селищної територіальної громади».

Проект спрямований на створення умов захисту і відновлення  навколишнього середовища, захисту довкілля, покращення санітарного стану та мікроклімату, зниження рівня шуму, належне утримання та раціональне використання територій населених пунктів селищної громади забезпечення в них чистоти та порядку, охорону об’єктів благоустрою.

            Підставою для розробки проекту регуляторного акту є Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310.

            Проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Савранської селищної ради  у розділі «Регуляторна політика»

             З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також  у відділі архітектури, містобудування та охорони праці Савранської селищної ради Одеської області.

            Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються:у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань відділом архітектури, містобудування та охорони праці протягом місяця з дня його оприлюднення на поштову адресу розробника: 66200, вул. смт. Саврань вул. Соборна, буд. 9, Савранська селищна рада Одеської області, або в електронному вигляді на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта ».