30 квітня 2021 року
 
 
Повідомлення
 
про оприлюднення проекту регуляторного акту
«Про затвердження тарифів на послуги з
вивезення твердих побутових відходів», 
які надаються КП «Савранський ВУЖКГ»» 
 
На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з метою стабілізації фінансового стан підприємства, підвищення якості надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, рівня організації робіт у сфері поводження з твердими побутовими відходами, поліпшення санітарно-епідеміологічного стану Савранської селищної територіальної громади, недопущення збитковості комунального підприємства «Савранський ВУЖКГ»,  виконавчий комітет Савранської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів», які надаються КП «Савранський ВУЖКГ»».
Проект регуляторного акту розроблений з метою приведення тарифів на вивезення твердих побутових відходів, що надаються на території Савранської селищної територіальної громади КП «Савранський ВУЖКГ» у відповідність до складових витрат у собівартості тарифів та затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів. 
Пропонуємо суб’єктам господарювання, громадським організаціям та громадянам взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акту. 
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматися на протязі місяця в письмові формі - поштою з моменту його опублікування за адресою смт. Саврань вул.. Горького, 4, «Савранський ВУЖКГ» або за електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
З проектом рішенням та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на сайті Савранської селищної ради (www.Savranrada.odessa.ua)  та в Савранському ВУЖКГ за адресою смт. Саврань вул.. Горького, 4, або за телефоном 3-14-48.