15 квітня 2021 року

 
ПОВІДОМЛЕННЯ 
 
про оприлюднення проекту регуляторного акта
Проект рішення  ««Про встановлення ставок туристичного збору на 2022 рік на території Савранської селищної територіальної громади Одеської області»
 
 
Розробник – Савранська селищна рада Одеської області
 
Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV та з метою одержання зауважень і пропозицій, Савранська селищна рада підготувала проект рішення «Про встановлення ставок туристичного збору на 2022 рік на території Савранської селищної територіальної громади Одеської області».
Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів на території селищної громади.
Проект регуляторного акта передбачає затвердження розмірів ставок туристичного збору на території селищної громади та затвердження  Положення про порядок його обчислення та сплати . 
З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Савранської селищної ради www.savranrada.odessa.ua. у розділі “Регуляторна політика”.
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного  аналізу регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення  проекту шляхом письмових та усних звернень та/ або в електронному вигляді до Савранської селищної ради.
 Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: вул. Соборна,9 смт. Саврань Подільського району Одеської області, Савранська селищна рада Одеської області, тел. 3-14-68, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..