Сьогодні, 15 лютого 2024 року, у межах реалізації спільного всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС у Дубинівській філії Савранського Ліцею відбулось відкриття класу безпеки, який облаштували педагоги навчального закладу за підтримки депутатського корпусу та відділу освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради.
«Клас безпеки» обладнано різноманітним навчально-методичним матеріалом: муляжами вибухонебезпечних предметів, топографічними картами, інвентарем пожежної безпеки, інформаційними стендами, яскравими інструкціями та іншим приладдям.
Тут учні здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності. Зможуть в теорії й на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, правил безпеки дорожнього руху, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій, бо це надважливо у час, коли в країні триває війна.
У заході взяли участь: виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун, депутат селищної ради Віктор Білоус, начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Бондаренко, старший лейтенант служби цивільного захисту Подільського РУГУ ДСНС України Сергій Іванчина, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського районного управління поліції Анна Кудря, директор Савранського ліцею Олександр Лебеденко, діти та запрошені.
Виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України.
Зараз такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки – запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.