Відповідно до Указу Президента України День Єднання започатковано з метою посилення консолідації українського суспільства, а також зміцнення його стійкості.
Керівництво громади, депутати, колективи селищної ради, комунальних закладів, установ, силових структур громади, учні та громадськість не залишилися осторонь даного свята, а прийняли активну участь у його відзначені.
Всі присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та в наслідок нападу російських військ на українські міста і села.
Виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун зазначив, що Україна єдина від Сходу до Заходу, що задля подальшого успішного державотворення, всім нам потрібно об’єднатися навколо спільної мети. Лише в єдності дій та соборності душ ми досягнемо успіху, адже разом – ми сила. Сьогодні нашій країні знову випало випробування і ми щиро вдячні всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять Україну. А перед тими, хто віддав своє життя, схиляємо голови.
День Єднання – це не лише важливе національне свято, а й привід для того, щоб ще раз осмислити пройдений нашим народом шлях до державності, щоб зробити правильні висновки та взяти все цінне з історичного досвіду та разом йти до Перемоги.
Україна згуртована та готова захищати свою свободу та незалежність. Тож наразі наше головне завдання - зберігати спокій та не піддаватися на провокації з боку агресора.
Разом до перемоги!
Ми сильні, коли ми єдині!
З Днем Єднання, Україно!