23 березня 2023 року виконуючий обов’язки селищного голови Євген Населенко за участі представників Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області провів робочу нараду стосовно безпечного повноцінного та збалансованого харчування дітей в закладах освіти громади.
В нараді взяли участь виконуючий обов’язки начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Олександр Твердохліб, головний спеціаліст Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Василь Боровик, працівники відділу освіти, молоді та спорту селищної ради та постачальники харчових продуктів.
Обговорювалися питання щодо основних принципів організації безпечного харчування в закладах освіти.
Повноцінне та якісне харчування є невід’ємною складовою зміцнення здоров’я школярів. Питання організації харчування в закладах освіти було і залишається одним із актуальних. Раціональний режим харчування, збалансованість раціону є основними умовами для підвищення захисту дитячого організму до захворювань, нормального росту та розвитку дітей.
«Доступне, здорове та збалансоване харчування у закладах освіти громади має бути забезпечене для кожної дитини – як у селищі, так і в селі» - наголосив виконуючий обов’язки селищного голови Євген Населенко.