Відділом соціального захисту населення Савранської селищної ради за січень 2022р.:

Прийнято від громадян та підготовлено на розгляд координаційної ради 10 заяв на отримання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення, яка надається відповідно до рішення Савранської селищної ради № 179- VІІІ від 18.02.2021р.

Видано 1 посвідчення і 1 тимчасова довідка батьків багатодітної сімї, 4 тимчасових довідки дитини з багатодітної сімї, продовжено строк дії посвідчень дітей з багатодітної сім’ї 7 дітям; внесено 1 запис про новонароджену дитину в посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

Проведено актуалізацію банку даних багатодітних сімей - 4 сімей з дітьми та наповнення бази і формування архіву особових справ багатодітних сімей; взято на облік та внесено до банку даних багатодітних сімей - 2 сім”ї

Проведено моніторинг роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.;

Опрацьовано 8 пакетів документів від громадянам похилого віку, осіб які перебувають в ОЖС для надання їм соціальних послуг, прийнятих від ЦНАПу та старост.   По всіх заявах прийнято позитивне рішення та передано їх до виконання в КУ «Центр надання соціальних послуг» Савранської селищної ради.

В програмному комплексі «Соціальна громада» перевірено та передано до Савранського відділу СЗН Подільської РДА 129 заяв, прийнятих ЦНАПом та старостами сіл від громадян на призначення всіх видів соціальних виплат, з них: 124 - допомог, 1 - пільг та 4 - субсидій.

Складено 5 актів обстеженння матеріально-побутових умов проживання сімї для призначення різних видів соціальних виплат.

Здійснено перевірку діяльності фізичних осіб, які надають соціальні послуги особам похилого віку і інвалідам та проживають на території с.Осички. По результатам перевірки складено 21 акт. Випадків зловживань не виявлено.

Отримано від Сектору поліцейської діяльності № 2 відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції в Одеській поліції 3 повідомлення про вчинення домашнього насильства, з них 1 - насильство над неповнолітньою дитиною. Відділом розглянуто зазначене повідомлення та направлено, з метою надання соціальних послуг постраждалим особам, до служби у справах дітей та до центру соціальних служб. Які провели з постраждалими індивідуальну роботу та надали психологічну підтримку і консультацію.

         Виплачено:

-шомісячні виплати на надання окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку 12 особам на суму 0,5 тис. грн.;

- щомісячну компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги 220 особам на суму 51,5 тис. грн.

-компенсацію фізичним особам які надають соціальні послуги на непрофесійній основі – 15 особам на суму 31,5 тис.грн.;

-проведено розподілом кошти до КУ «Центр надання соціальних послуг» на суму 497,8 тис. грн.

Протягом місяця відділом підготовлено «Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення до об’єктів громадського призначення Савранської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки», яку у лютому буде подано на розгляд сесії Савранської селищної ради та проект розпорядження «Про відзначення на території населених пунктів селищної територіальної громади Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

Проведено збір інформації для узагальнення та надання звітності за 2021 рік та за січень 2022 року в Подільську РДА та ДССП Одеської ОДА.