30 березня 2024 року оголошено Днем жалоби на території Савранської громади у зв'язку з похованням військовослужбовця, жителя села Кам’яне, ГАЛУЗИНСЬКОГО МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА, який помер у військовому шпиталі від отриманих поранень при виконанні бойового завдання по захисту України.
На знак шани і скорботи за загиблим земляком просимо приспустити Державні Прапори з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях Савранської селищної ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території громади.
В цей день рекомендується обмежити розважальні заходи.
Прощання з воїном-оборонцем відбудеться 30 березня 2024 року о 10:00 год. за адресою: село Кам’яне, вул. Аграрна, 129.
Шановні жителі громади, просимо вас гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя, ГАЛУЗИНСЬКОГО МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА, "ЖИВИМ КОРИДОРОМ ШАНИ”.
29 березня 2024 року
Об 11:00 год. траурний кортеж із тілом Героя буде рухатись з селища Саврань (від Савранської лікарні вул. Соборна, 15), до села Кам’яне (будинок родини вул. Аграрна, 129).
30 березня 2024 року
О 10:00 прощання з воїном-оборонцем, траурна церемонія буде рухатись від будинку родини (вул. Аграрна, 129) до кладовища села Кам’яне (Курганське).
Будьмо єдиними - це наше спільне горе. Наш Герой заслужив глибокої шани і поваги, бо поклав своє життя за наше майбутнє.
Дякуємо за все… Дякуємо за мужність і самопожертву… Вічна тобі пам‘ять…
Герої не вмирають!