Шановні Нацгвардійці! Бойові солдати та офіцери! Ветерани!
26 березня наша Держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України! Щиро вітаю усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист народу, цілісності і суверенітету нашої держави.
У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Адже історія Української Національної гвардії – це історія українського духу, українського патріотизму та захисту Батьківщини.
Відновлена у березні 2014 року Національна гвардія показала, що «дух гвардійця» не можна знищити, не можна забути. Саме бійці Національної гвардії та добровольчих батальйонів у її складі одними з перших ступили у бій проти російського агресора.
У цей День кожен з нас має віддати шану всім героям-гвардійцям, які віддали своє життя за Україну. У нашій пам’яті назавжди залишаться імена кожного військовослужбовця, які загинули за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність.
Щиро бажаю всім воїнам Національної гвардії міцного здоров’я, миру, успіхів у військовій підготовці, щастя вам та вашим рідним і близьким!
Слава Україні!
З повагою
Виконуючий обов’язки
Селищного голови Олег ЖИРУН