Шановні жителі та гості нашої громади!

Сьогодні напередодні 76 річниці великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми вшановуємо тих, хто зі зброєю в руках на передовій та в тилу кував Перемогу.
З самих ранніх літ 9 травня для нас являється святом радості, безмежної гордості та гіркого смутку водночас. Війна забрала мільйони життів наших співвітчизників. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився, хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від голоду та ран.
На жаль із кожним роком все менше стає ветеранів тієї війни. Неспинно відлітають роки, а разом із ними у світлі спогади відходе ціле покоління переможців.
На території нашої громади проживає троє ветеранів Великої Вітчизняної війни, а саме: мешканець с. Бакша Асаула Олександр Петрович, 18.08.1926 року народження, мешканець смт. Саврань Кульов Дмитро Андрійович, 12.04.1920 року народження, мешканець с. Концеба Пятківський Микола Андрійович, 10.12.1926 року народження і вони заслуговують на ще більшу нашу любов, повагу та турботу.
Від дня перемоги 9 травня 1945 року на благодатній Українській землі виросло вже декілька поколінь. Виховані на традиціях дідів та прадідів і сьогодні наші бійці ціною власного життя боронять рідну землю, цілісність своєї держави.
Від імені Савранської селищної ради сердечно вітаю ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів громади з великим і світлим святом Перемоги.
Хочу побажати всім ветеранам, доблесним українським воїнам, які боронять суверенітет України і всім нам миру, добра, міцного здоров’я, стійкості духу, оптимізму, взаєморозуміння, надійного майбутнього для нашої рідної України. Нехай Янгол Миру оберігає Вас!
 
Селищний голова                                                                                     Сергій ДУЖІЙ