9 липня 2021 року під головуванням першого заступника селищного голови Базея М.М. відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

ПРОТОКОЛ №12

чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

9 липня 2021 року                                                                                                      смт. Саврань

Присутні:

Головуючий – перший заступник голови селищної ради, перший заступник голови комісії ТЕБ та НС селищної ради Базей М.М.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: начальник сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області, підполковник поліції Левицький В.А., завідувач ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму» Яновська Л.А., староста с. Концеба Тітієвський О.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 І. Про затвердження акту від 24.06.2021 №2 обстеження стану нежитлового двоповерхового будинку в селі Дубинове Савранської селищної ради по вулиці Івана Франка, 20.                

Доповідач: Івашковський Анатолій Ілліч – головний спеціаліст з охорони праці та господарського забезпечення відділу архітектури, містобудування та охорони праці.

 ІІ. Про затвердження акту від 25.06.2021 №3 обстеження стану житлового будинку в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Святкова, 22 кв.2.

Доповідач: Івашковський Анатолій Ілліч – головний спеціаліст з охорони праці та господарського забезпечення відділу архітектури, містобудування та охорони праці.

 ІІІ. Про надання дозволу щодо підготовки до проведення на території с. Осички народного свята «Петра і Павла» 12.07.2021 року, та на території с. Концеба свята «Маковія» 14.08.2021 року.

Доповідач: Орлов Олег Анатолійович - головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи.

 І. СЛУХАЛИ: про затвердження акту від 24.06.2021 №2 обстеження стану нежитлового двоповерхового будинку в селі Дубинове Савранської селищної ради по вулиці Івана Франка, 20.

 ВИСТУПИЛИ:

 Івашковський А.І. поінформував, що за заявою Лісниченко Любові Борисівни (староста сіл Дубинове, Слюсареве), робочою групою, затвердженою рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Савранської селищної ради від 09.11.2020 №28/2 (зі змінами від 31.12.2020 №31/2), у складі: голови робочої групи: Лавренюк О.М. – заступник Савранського селищного голови, члени робочої групи: Орлов О.А. – головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи; Шпитко В.М. – інженер з благоустрою Савранської селищної ради; Шпитко В.І. – начальник Савранського ВУ ЖКГ, за участю; Лісниченко Л.Б. – староста села Дубинове Савранської селищної ради; Івашковський А.І. – головний спеціаліст з охорони праці та господарського забезпечення       відділу архітектури, містобудування та охорони праці провели обстеження стану нежитлового двоповерхового будинку, в якому знаходиться Старостат села Дубинове, пошкодженого в результаті сильного вітру 22.06.2021 року о 19.00 в селі Дубинове Савранської селищної ради по вулиці Франка Івана,20 та обірвано дріт вуличного освітлення по вулиці Лісовій протяжністю 50 м.

В результаті візуального обстеження технічного стану елементів конструкцій нежитлового двоповерхового будинку, для визначення його стану на предмет придатності для функціонування за призначенням після буревію та проведення відновлюваних робіт, встановлено наступне:

  • Сильним вітром розкрито дах двоповерхової будівлі (зірвано шиферу 8 хвильового – 16 шт.).

Відновлення експлуатаційних характеристик будівлі нежитлового будинку та підвищення ступеню його функціональності і благоустрою можливе шляхом проведення поточного ремонту.

За результатами обговорення питання

 ВИРІШИЛИ:

 

1. Інформацію головного спеціаліста з охорони праці та господарського забезпечення       відділу архітектури, містобудування та охорони праці Савранської селищної ради щодо обстеження після буревію стану нежитлового двоповерхового будинку в селі Дубинове Савранської селищної ради по вулиці Франка Івана,20, взяти до уваги.

2. Затвердити акт обстеження стану нежитлового двоповерхового будинку в селі Дубинове Савранської селищної ради по вулиці Франка Івана,20 від 24.06 2021 №2.

3. З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, для відновлення експлуатаційних характеристик будівлі - головному бухгалтеру Савранської селищної ради Ткаченко А.В. зробити відповідні розрахунки щодо виділення із матеріального резерву Савранської селищної ради на 2021 рік необхідного матеріалу орієнтовно на суму 3 000,00 (три тисячі) грн..

 ІІ. СЛУХАЛИ: про затвердження акту від 25.06.2021 №3 обстеження стану житлового будинку в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Святкова, 22 кв.2.

 ВИСТУПИЛИ:

 Івашковський А.І. поінформував, що за заявою гр. Паламарчук Наталії Вікторівни, робочою групою, затвердженою рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Савранської селищної ради від 09.11.2020 № 28/2 (зі змінами від 31.12.2020 №31/2), у складі: голови робочої групи: Лавренюк О.М. – заступник Савранського селищного голови, члени робочої групи: Орлов О.А. – головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи; Шпитко В.М. – інженер з благоустрою Савранської селищної ради; Шпитко В.І. – начальник Савранського ВУ ЖКГ, за участю: Івашковський А.І. – головний спеціаліст з охорони праці та господарського забезпечення відділу архітектури, містобудування та охорони праці провели обстеження стану житлового будинку, в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Святкова,22 кв.2.

В результаті візуального обстеження технічного стану елементів конструкцій житлового будинку, для визначення його стану на предмет придатності для функціонування за призначенням після буревію та проведення відновлюваних робіт, встановлено наступне:

- Сильним вітром розкрито дах будівлі (зірвано шиферу 8 хвильового – 11 шт.).

Висновки та рекомендації:

Відновлення експлуатаційних характеристик будівлі житлового будинку та підвищення ступеню його функціональності і благоустрою можливе шляхом проведення поточного ремонту.

За результатами обговорення питання

 ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію головного спеціаліста з охорони праці та господарського забезпечення       відділу архітектури, містобудування та охорони праці Савранської селищної ради щодо обстеження після буревію стану житлового будинку в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Святкова,22 кв. 2, взяти до уваги.

2. Затвердити акт обстеження стану житлового будинку в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Святкова, 22 кв. 2 від 25.06.2021 №3.

3. З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, для відновлення експлуатаційних характеристик будівлі виділити кошти із бюджету селищної ради із фонду, передбаченому на надання матеріальної допомоги населенню. Головному бухгалтеру Савранської селищної ради Ткаченко А.В. зробити відповідні розрахунки щодо надання виплати гр. Паламарчук Н.В. орієнтовно на суму 2 000,00 (дві тисячі) грн..

ІІІ. СЛУХАЛИ: про надання дозволу щодо підготовки до проведення на території с. Осички народного свята «Петра і Павла» 12.07.2021 року, та на території с. Концеба свята «Маковія» 14.08.2021 року.

 З метою відродження і популяризації кращих традицій, звичаїв, обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля громадян і підготовки та проведення народних свят «Петра і Павла» та «Маковія», в умовах послаблення карантинних обмежень щодо недопущення поширення респіраторної хвороби СOVID-19, за результатами обговорення:

ВИРІШИЛИ:

 1. Директору КЗ «Центр культури, дозвілля та туризму» Яновській Л.А. розробити План заходів щодо підготовки і проведення народних свят «Петра і Павла» в с. Осички та   «Маковія» в с. Концеба, здійснювати координацію дій щодо виконання, враховуючи чинне законодавство щодо карантинних обмежень під час недопущення поширення респіраторної хвороби СOVID-19.

2. Старостам сіл Осички, Концеба, директору КЗ «Центр культури, дозвілля та туризму» організувати проведення народних свят «Петра і Павла» в с. Осички 12.07.2021 року (з 16.00 до 24.00 годин) та «Маковія» в с. Концеба 14.08.2021 року (з 16.00 до 24.00 годин):

2.1.Організувати підключення до електропостачання освітлення та звукопідсилюючої апаратури.

2.2. Організувати встановлення сміттєвих урн на території  проведення заходу та слідкувати за їх вивезенням.

           3. Рекомендувати:

            3.1. Сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області забезпечити охорону порядку під час свят «Петра і Павла» в с. Осички та «Маковія» в с. Концеба.

           3.2. 34-й Державній пожежно-рятувальній частині 4-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області забезпечити протипожежну та рятувальну безпеку на воді   під час свят «Петра і Павла» в с. Осички та «Маковія» в с. Концеба.

3.3. КНП «Савранський центр ПМСД» організувати чергування медичних працівників під час проведення народних свят «Петра і Павла» в с. Осички та «Маковія» в с. Концеба.

4. Утворити робочу групу та затвердити її склад для обстеження місць проведення масових заходів, контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства, правил торгівлі, правил пожежної безпеки, дотримання громадського порядку на території Савранської селищної ради Одеської області (далі – Робоча група) (додається).

5. Робочій групі перед відкриттям святкувань провести обстеження місць проведення масових заходів, провести роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо дотримання вимог санітарного законодавства, правил торгівлі, правил пожежної безпеки, дотримання громадського порядку.

6. Головному спеціалісту по комунікаціям з громадськістю та інформаційному забезпеченню діяльності ради Гончаруку О.В. забезпечити широке висвітлення заходів щодо підготовки та проведення народних свят «Петра і Павла» в с. Осички та «Маковія» в с. Концеба на офіційному сайті Савранської селищної ради Одеської області.

Перший заступник селищного голови,

перший заступник голови комісії                                            Микола БАЗЕЙ

 

Секретар комісії                                                                          Анатолій ІВАШКОВСЬКИЙ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням комісії з питань

ТЕБ та НС селищної ради №12/3

Протокол від 09.07.2021 №12

 

 

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ    

для обстеження місць проведення масових заходів, контролю за дотриманням вимог санітарного законодавства, правил торгівлі, правил пожежної безпеки, дотримання громадського порядку на території Савранської селищної ради Одеської області

 

Олександр

ЛАВРЕНЮК

 

Заступник селищного голови, керівник робочої групи

 

Олександр

РЕКА

 

Начальник Савранського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, заступник керівника групи

 

Члени комісії

 

Андрій

КЛЬОВАН

Головний інспектор відділу ЗНС Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області

Вадим

ЛЕВИЦЬКИЙ

Т.в.о. начальника сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області

 

Олег

ОРЛОВ

 

Головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи селищної ради


Останні опубліковані новини