31 травня 2021року відділом соціального захисту населення Савранської селищної ради за участі старости с. Бакша та інженера-землевпорядника с. Бакша здійснено перевірку діяльності фізичних осіб, які надають соціальні послуги особам та отримують компенсацію, призначену відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України № 558 від 29.04.2004 «Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та № 859 від 23.09.2020 року «Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» і проживають на території с. Бакша і с. Йосипівка.

В ході  перевірки проведено обстеження отримувачів компенсації та їх підопічних, що проживають на території зазначених сіл, складено 12 актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Виявлено один випадок порушення законодавства з боку отримувача компенсації: не здійснює догляд, а компенсацію отримує. 
По результатам перевірки відділом соціального захисту населення Савранської селищної ради буде направлено лист  до Савранського відділу соціального захисту населення Подільської РДА про припинення виплати компенсації.
 
 
Відділ соціального захисту 
населення селищної ради
 
 

Останні опубліковані новини