Відділення відкрито на базі КНП «Савранської лікарні» Савранської селищної ради в складі терапевтичного відділення і розраховане на 6 ліжок (3 ліжка в кожній палаті). 

Медицина не стоїть на місці і потребує змін. Тому виникла ідея створення саме такого відділення. І відтепер, люди, які потребують реабілітації та якісного лікування після перенесених тяжких хвороб — зможуть його отримати в належних умовах. І це лише початок в цій роботі.
Поки що відділення розраховане на 6 ліжок, палати забезпечені всім необхідним. В палатах передбачені спеціальні ліжка та інше необхідне обладнання. У відділенні передбачені всі умови для пацієнтів. Закуплений підйомник який дозволяє безболісно підіймати хворого для заміни постелі, проведення маніпуляцій тощо.
Хочеться зауважити, що ремонтні роботи облаштування палат паліативного відділення проведено власними силами лікарні.
В цьому відділенні надаватиметься допомога тяжкохворим пацієнтам, які мають невиліковні захворювання. Основна мета цієї (паліативної) допомоги - забезпечення полегшення болю та інших симптомів, що спричиняють страждання, а також подолання інших проблем (фізичних психосоціальних, духовних та інше). Постійно буде використовуватися мультидисциплінарний підхід, орієнтований індивідуально на кожного пацієнта, адже, як відомо, що разом з хворобою виникають труднощі майже у всіх сферах життя людини. Тому наші пацієнти можуть розраховувати не тільки на кваліфіковану медичну допомогу, а і підтримку з боку соціальних працівників, священників, різних громадських організацій.
Персонал був підібраний керівництвом лікарні враховуючи їхні особисті якості, адже робота в такому відділенні вимагає психоемоційного напруження, та пройшов спеціальну підготовку з надання паліативних послуг. 
Тож можна підсумувати, що відкриття такого відділення дасть змогу важкохворим людям нашої громади отримати професійні догляд та знеболення, покращити якість життя пацієнтів та їхніх родин.
 

Останні опубліковані новини