Сьогодні, 25 вересня 2023 року, радник начальника Подільської районної державної (військової) адміністрації Володимир Бондарчук провів робочу зустріч із начальником відділу земельних ресурсів Савранської селищної ради Валерієм Рябокоровком та головним спеціалістом відділу земельних ресурсів Оксаною Карабаджак. На робочій зустрічі було розглянуто та обговорено ряд земельних питань:
1. Про стан польових робіт сільськогосподарськими господарствами на території Савранської селищної ради.
2. Про стан виплати орендної плати у 2023 році за оренду земельних (паїв) сільськогосподарськими господарствами на території Савранської селищної ради.
3. Про нарахування та сплату мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) по Савранській селищній раді, яке поширюється на власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
4. Про дотримання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» від 19.10.2022 року №2698-IX.
5. Про плани роботи відділу земельних ресурсів щодо наповнення дохідної частини бюджету Савранської селищної ради за рахунок земель комунальної власності.
За результатами проведеної робочої зустрічі радник начальника Подільської районної державної (військової) адміністрації Володимир Бондарчук зауважив на те, що відділу земельних ресурсів спільно із фінансовим відділом Савранської селищної ради потрібно постійно тримати на контролі сплату мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) з юридичних та фізичних осіб, що дасть можливість збільшити дохідну частину бюджету Савранської селищної ради.
А також, радник начальника Подільської районної державної (військової) адміністрації Володимир Бондарчук подякував працівникам відділу земельних ресурсів Савранської селищної ради за постійну взаємодію та співпрацю з Подільською районною державною (військовою) адміністрацією відповідно до визначених завдань у сфері регулювання земельних відносин та агропромислового комплексу.