25 вересня 2023 року за головуванням Алли Починок відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, молоді, фізкультури і спорту.
В засідання постійної комісії взяли участь виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи селищної ради Олена Терпан, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Анна Бондаренко, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення селищної ради Оксана Семененко та депутати селищної ради.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату Савранської селищної ради, її виконавчих органів, інших структурних підрозділів.
2. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 08.04.2021 року №309-VIII «Про затвердження мережі та граничної чисельності працівників закладів та установ освіти, які фінансуються з селищного бюджету»
3. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 23 грудня 2021 року
№1679-VIII «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Савранської
селищної ради на 2022-2023 роки»
4. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Савранської селищної ради
5. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 18.02.2021 р. № 179-VІІІ «Про створення Координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення»
6. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 28.01.2021 року № 112 - VIII «Про створення та затвердження складу Опікунської ради при виконавчому комітеті Савранської селищної ради»
В ході засідання всі питання порядку денного постійною комісією селищної ради уважно розглянуто.