26 квітня 2021 року під головуванням селищного голови Дужія С.Г. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

  ПРОТОКОЛ №9
 
позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради
 
26 квітня 2021 року                                                                                                     смт. Саврань
 
Присутні: 
Головуючий – голова селищної ради,  голова комісії ТЕБ та НС селищної ради Дужій С.Г.     
Члени комісії – за окремим списком. 
Запрошені: начальник сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області, підполковник поліції Левицький В.А., настоятель Свято-преображенської церкви УПЦ протоієрей Михайло, районний мисливствознавець ДП «Савранське лісове господарство» Дяченко С.П. 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
І. Про встановлення на території Савранської селищної ради Одеської області «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2.
Доповідає: Орлов Олег Анатолійович  - головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Савранської селищної ради Одеської області.
ІІ. Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2021 року на території Савранської селищної ради Одеської області.
Доповідає: Кльован Андрій Олександрович - т.в.о. начальника Савранського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту.   
ІІІ. Про підготовку місць масового відпочинку людей на воді відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 №301 на території Савранської селищної ради Одеської області. 
Доповідає: Кльован Андрій Олександрович - т.в.о. начальника Савранського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту.   
ІV. Про затвердження акту обстеження стану житлового будинку від 05.04.2021 р. №1 в смт. Саврань Савранської селищної ради Одеської області по вулиці   Партизанська, 26.
Доповідає: Орлов Олег Анатолійович  - головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Савранської селищної ради Одеської області. 
І. СЛУХАЛИ: про встановлення на території Савранської селищної ради Одеської області «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2.
 
ВИСТУПИЛИ:
 Орлов О.А. доповів про вимоги протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі КТЕБ та НС)  облдержадміністрації від 24.04.2021 №8 «Про скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення на території Одеської області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2» та запропонував проєкт рішення КТЕБ та НС Савранської селищної ради Одеської області.
Река О.М. (начальник підрозділу Держпродспоживслужби) вказав на необхідність посилити контроль за дотриманням встановлених санітарно-епідемічних вимог і здійсненням протиепідемічних заходів на ринку ТОВ «Південний Буг-ВВ». 
Левицький В.А. (начальник поліції) наголосив, що необхідно продовжити широку інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 (зі змінами).
 На виконання протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.04.2021 №8 «Про скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення на території  Одеської області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», за результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, з метою введення пом'якшень у порівнянні з попередніми обмеженнями адаптивного карантину
 
ВИРІШИЛИ: 
 1. Встановити на на території  Савранської селищної ради Одеської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого рівня епідемічної небезпеки поширення респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2. 
Невідкладно
2. Відповідно до «жовтого» рівня ДОЗВОЛИТИ: 
 2.1 Проведення масових заходів (культурних та спортивних), при дотриманні – 4 кв.м на одну особу або заповненість залу до 50%;
2.2. Відвідування закладів освіти групами понад 20 осіб;
2.3. Відвідування учнями 5-11 класів навчальних закладів; 
з 27.04.2021 року 
2.4. Проведення матчів, командних ігрових видів спорту, але з обмеженнями щодо кількості заповнених місць до 50%; 
2.5. Проведенння футбольного турніру в с. Кам’яне за умови дотримання карантинних обмежень «жовтого» рівня.
01.05.2021 року 
2.6. Роботу ресторанів, барів та кафе дозволяється до 24 години;
2.7. Заклади культури можуть працювати при 50% заповнюваності зали.
2.8. Дозволити проведення масових заходів,  присвячених відзначенню Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за умови дотримання карантинних обмежень «жовтого» рівня. Рекомендувати відповідні заходи провести 07.05.2021 року з 09.00 до 12.00 годин. 
 3. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань на території селищної ради під час здійснення богослужінь проводити заходи з дотриманням вимог карантинних обмежень відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.
Під час Великодних свят
 4. Старостам сіл розмістити на вході до кладовищ таблички: УВАГА КАРАНТИН, ОДЯГНІТЬ МАСКУ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ДИСТАНЦІЇ 1,5 М. 
Під час проведення поминальних днів
 5. Рекомендувати керівництву ТОВ «Південний Буг-ВВ» (районного ринку): 
 5.1. Забезпечити проведення температурного скринінгу персоналу та відвідувачів.  
5.2. Всі працівники торговельних точок та у приміщенні продуктового відділу ринку повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту: маски, рукавиці, антисептичні засоби, захисні екрани.
5.3. Мінімальна відстань між персоналом та покупцями повинна становити 2 метри. 
5.4. Мінімальна відстань між продавцями повинна становити 2 метри. 
5.5. Забезпечити ретельне прибирання та дезінфекцію двічі на день на території біля торговельних точок та у приміщенні продуктового відділу ринку (посилене прибирання в кінці робочого дня та санітарна обробка прилавків та територій). 
 
ІІ. СЛУХАЛИ: про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2021 року на території Савранської селищної ради Одеської області.
 
ВИСТУПИЛИ:
 Кльован А.О. поінформував про кількість випадків пожеж на території Савранської селищної ради протягом 2020 року та наголосив на необхідність посилення протипожежного захисту природних екосистем і сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2021 року. На виконання протокольного рішення КТЕБ та НС облдержадміністрації від 22.04.2021 №7/3 необхідно утворити міжвідомчу комісію з обстеження населених пунктів та інших об’єктів суб’єктів господарювання, які розташовані в межах лісових масивів.  
 За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, з метою попередження та недопущення виникнення пожеж у весняно-літній пожежонебезпечний період 2021 року
 
ВИРІШИЛИ: 
 1. Затвердити Комплексний план дій Савранської селищної ради Одеської області щодо захисту населених пунктів, природних екосистем та сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2021 року (додається). 
2. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, рекомендувати сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Одеській області,  Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, ДП «Савранське лісове господарство»: 
2.1. Заборонити розведення багать у лісових масивах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій зеленого відпочинку), а також випалювання стерні, сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, сільгоспугіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг. 
Постійно
 2.2. Посилити роботу щодо встановлення постійного моніторингу та профілактики недопущення пожеж.
Невідкладно
3. Рекомендувати ДП «Савранське лісове господарство»:
3.1. Розробити план залучення сил та засобів для гасіння лісових пожеж, включаючи формування землекористувачів, сільгоспугіддя яких розташовані поблизу лісів, а  також, погодити його із  керівниками агроформувань.
                                                                                                 До 01.05.2021 
 3.2. Розробити відповідні попереджувальні знаки та встановити біля лісових масивів. 
                                                                                                 До 01.05.2021
 4. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, головному спеціалісту по комунікаціям з громадськістю та інформаційному забезпеченню діяльності ради, рекомендувати Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання заходів пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, сільгоспугіддях, присадибних ділянках та недопущення спалювання стерні, сміття та залишків рослинності.
Протягом пожежонебезпечного періоду
 5. Утворити міжвідомчу комісію з обстеження населених пунктів та інших об’єктів суб’єктів господарювання, які розташовані в межах лісових масивів (далі – Комісія) та затвердити її склад (додається).  
 5.1. Савранському РС ГУ ДСНС України в Одеській області розробити план-графік проведення комісійних обстежень населених пунктів та інших об’єктів суб’єктів господарювання, які розташовані в межах лісових масивів на території Савранської селищної ради Одеської області.
До 28.04.2021
5.2. Комісії здійснити обстеження населених пунктів та інших об’єктів суб’єктів господарювання, які розташовані в межах лісових масивів та скласти акти проведення обстежень відповідної форми. Вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків у повному обсязі. Акти надати голові селищної ради. 
До 13.05.2021
 
ІІІ. СЛУХАЛИ: про підготовку місць масового відпочинку людей на воді відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 №301 на території Савранської селищної ради Одеської області. 
 
ВИСТУПИЛИ:
 Кльован А.О. поінформував про Правила охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 №301. 
 
   З метою забезпечення виконання вимог розпорядження Президента України від 14.07.2001 №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 №264  «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», наказу МВС України від 10.04.2017 №301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України», на виконання комплексу заходів щодо попередження загибелі людей в місцях масового відпочинку на водних об’єктах 
                                                    
ВИРІШИЛИ:
 1. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, рекомендувати сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Одеській області,  Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області: 
 1.1. Організувати проведення широкої інформаційно-пропагандистської та просвітницької роботи з питань безпеки користування зонами відпочинку на водних об’єктах, звернувши особливу увагу на роз’яснення правил поведінки на воді дітям та їхнім батькам.
Постійно
 1.2. Організувати друкування наочної агітації та встановлення інформаційних щитів у місцях відпочинку людей на водних об’єктах. В місцях, заборонених для купання, організувати встановлення щитів з написами «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО».
           До 31.05.2021 
 1.3. Стенди на тему «Правила охорони життя людей на водних об'єктах України» розмістити в місцях масового відпочинку людей. 
      До 01.06.2021
 2. Відділу освіти, молоді та спорту селищної ради, Північному центру професійної освіти:
 2.1. При організації літнього відпочинку забезпечити  виконання вимог Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, зокрема виконання заходів щодо забезпечення безпеки дітей на воді. 
Постійно
 2.2. Забезпечити проведення профілактичної, зокрема роз’яснювальної роботи з вихованцями, учнями, їхніми батьками та працівниками закладів освіти щодо поведінки на воді. Залучити до такої роботи працівників КНП «Савранський  ЦПМСД». 
         До 31.05.2021
 3. Савранському РС ГУ ДСНС в Одеській області, сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Одеській області спільно з депутатами селищної ради здійснювати рейди по обстеженню   місць масового відпочинку людей на території селищної ради та проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони купання.
 
ІV. СЛУХАЛИ: про затвердження акту обстеження стану житлового будинку від 05.04.2021 р. №1 в смт. Саврань Савранської селищної ради Одеської області по вулиці   Партизанська, 26.
 
 ВИСТУПИЛИ:
 Орлов О.А. поінформував про заяву гр. Кливняк Л.І. щодо надання матеріальної допомоги в зв’язку з пожежою житлового будинку. 
 
За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення
 
ВИРІШИЛИ: 
 1. Інформацію головного спеціаліста з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Савранської селищної ради, члена комісії селищної ради щодо обстеження після пожежі стану житлового будинку в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Партизанська. 26, взяти до уваги.
 2. Ситуацію визнати надзвичайною по Коду 10213 об’єктового рівня згідно Національного класифікатора України від 11.10.2010 року.
 3. Затвердити акт обстеження стану житлового будинку в смт. Саврань Савранської селищної ради по вулиці Партизанська, 26 від 05.04.2021 №1.
 4. Головному бухгалтеру Савранської селищної ради Ткаченко А.В. зробити відповідні розрахунки щодо надання матеріальної допомоги для відновлення експлуатаційних характеристик будівлі із матеріального резерву Савранської селищної ради на 2021 рік, на суму 5 000,00 (п’ять тисяч) грн.
 
 
 
Селищний голова, голова комісії                                                          Сергій ДУЖІЙ 
 
 
Секретар комісії                                                                                        Олег ОРЛОВ 
 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням комісії з питань

ТЕБ та НС селищної ради №9/2

Протокол від 26.04.2021 №9

 

СКЛАД МІЖВІДОМЧОЇ КОМІСІЇ  

з обстеження населених пунктів та інших об’єктів суб’єктів господарювання,

які розташовані в межах лісових масивів на території

Савранської селищної ради Одеської області

 

ЛАВРЕНЮК

Олександр Михайлович

Заступник Савранського селищного голови, голова комісії

 

Члени комісії

 

ОРЛОВ

Олег Анатолійович

Головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Савранської селищної ради

КЛЬОВАН

Андрій Олександрович

Т.в.о. начальника Савранського районного сектору

ГУ ДСНС України в Одеській області (за згодою)

КУДРЯ

Ігор Володимирович

Старший дільничий офіцер поліції сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, капітан поліції (за згодою)

ПЕТРУК

Леонід Леонідович

Провідний інженер з охорони та захисту лісу

ДП «Савранське лісове господарство» (за згодою)

ПАЛАМАРЧУК

Олег Леонтійович

Держінспектор Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) (за згодою)