22 квітня 2021 року відбулася сесія Савранської селищної ради. Пленарне засідання вів селищний голова Дужій Сергій Григорович.

В роботі сесії взяли участь депутат Одеської обласної ради Колойденко В.А., голова Подільської районної державної адміністрації Лазаренко М.Д., помічник народного депутата Іспанюк О.А., Лещенко В.Б. – головний лікар ЦПМСД,  Цибулько Т.В. – головний лікар Савранської лікарні, Базей М.М. - перший заступник селищного голови, Колеблюк А.Ф. - начальник фінансового відділу селищної ради,Ткаченко А.В. – головний бухгалтер селищної ради,  Шпитко В.І. - директор КП Савранський ВУЖКГ,  старости сіл, керівники комунальних закладів селищної ради та депутати селищної ради.
 
Порядок денний
пленарного засідання 7 сесії селищної ради VIII скликання від 22 квітня 2021 року
 
1. Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради.
Доповідач: Валентина ЛЕЩЕНКО
2. Про затвердження Програми підтримки розвитку КНП «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2021-2023 роки.
Доповідач: Таїса ЦИБУЛЬКО
3. Про виділення коштів КП «Савранський ВУЖКГ».
Доповідач: Віктор ШПИТКО
4. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 31- VIII «Про селищний бюджет на 2021 рік».
Доповідач: Алла КОЛЕБЛЮК
5. Про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2021 року
Доповідач: Алла КОЛЕБЛЮК
6. Про надання згоди на безоплатне прийняття витрат за введеним в експлуатацію об’єктом від департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації до комунальної власності Савранської селищної ради.
Доповідач: Алла КОЛЕБЛЮК
7. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 18.02.2021 року №157-VIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності майна державної власності, яке закріплене за відділом надання адміністративних послуг Савранської районної державної адміністрації Одеської області»
Доповідач: Ольга СТАДНІК
8. Про закріплення майна комунальної власності за відділом освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради Одеської області.
Доповідач: Микола БАЗЕЙ
9. Про затвердження норм витрат бензину та дизельного палива службовими автомобілями, які використовуються старостами населених пунктів селищної ради
Доповідач: Алла ТКАЧЕНКО
10. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Савранської селищної ради.
Доповідач: Світлана ГЕРАСИМІШИНА
11. Про внесення змін до рішення селищної ради № 12 від 10.12.2020 року «Про утворення постійних депутатських комісій, обрання голів та складу постійних комісій»
Доповідач: Світлана ГЕРАСИМІШИНА
12. Земельні питання 92
 
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.