27 січня селищний голова Сергій Дужій та начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана Усата відвідали Вільшанську, Дубинівську, Слюсарівську філії Савранського ліцею та заклад дошкільної освіти "Чебурашка" села Вільшанка. Поспілкувалися з завідуючими філіями, працівниками закладів. На контролі проблемні питання: дотримання температурного режиму та організація харчування в умовах екстренних та аварійних відключень світла.
![](/images/2022/Rizne/327285471_5787231408062744_5539797568159950585_n.jpg)