В м. Одеса відбувся Всеукраїнський турнір МС пам’яті СРСР В.М. Сабірова з самбо серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н.. Турнір - IV рангу (рейтинговий) рівняється до Чемпіонату України. В змаганнях взяли участь понад - 150 спортсменів з 6 областей України. Савранщину представляли – 6 вихованців ДЮСШ «Олімп», з яких посіли наступні призові місця:
ІІ місце Сивак Дмитро![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
ІІ місце Боцуляк Олена![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
ІІІ місце Тітієвська Оксана![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
VI місце Третяк Владислав![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1/16/1f44a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1/16/1f44a.png)
В кінці змагань всі призери були нагороджені цінними подарунками, а також дівчатам були вручені квіти
.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Всі витрати щодо участі та доставки вихованців оплатили батьки за власний рахунок.
Директор ДЮСШ “Олімп” Дмитро ПРОКОПЕНКО