17 вересня 2023 року наша збірна команда Савранської селищної громади вирушила на Чемпіонат Одеської області з дзюдо серед юнаків та дівчат U17 2007-2008 року народження. Вихованці ДЮСШ «Олімп» демонструючи свою силу та витривалість виступили на хорошому рівні та переможцями стали:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Друге місце виборола:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Третє місця посів:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Пальне та автотранспорт для доставки спортсменів виділив керівник відділу освіти, молоді та спорту Анна БОНДАРЕНКО.
Стартовий внесок команди взяв на себе депутат обласної ради, віце-президент Одеської обласної федерації дзюдо Вадим КОЛОЙДЕНКО. Всі призери включені до складу збірної команди Одеської області, яка візьме участь в Чемпіонаті України з дзюдо, що буде проводитись в місті Львові цього місяця.
Директор ДЮСШ «Олімп» Дмитро ПРОКОПЕНКО