Профорієнтаційна робота з молодшими школярами має специфічний характер і суттєво відрізняється від роботи зі старшокласниками.

2-го та 3-го червня 2021 року фахівці Савранської районної філії ООЦЗ провели профорієнтаційні уроки для молодших школярів за темою «У світ професій – разом зі службою зайнятості».
Ключовим завдання фахівців служби зайнятості є підготовка основи для правильного вибору своєї майбутньої професії учнями молодших класів, адже ставити цілі обрання конкретної для себе професії їм ще зарано.
В ході уроку було проведено вікторину «Вгадай професію», під час якої діти із захопленням обговорювали різні професії та ділилися власними знаннями про ті професії, які мають відомі люди нашої країни, розгадували кросворди, загадки,  дізналися про дивні та незвичні професії світу. 
Наприкінці заняття фахівець з профорієнтації підкреслила, що кожна професія є настільки важлива як і кожна літера з алфавіту і забравши будь яку з них усе збудоване -зруйнується. Цінуйте вибір кожного, здійснюйте свої мрії та наполегливо йдіть до мети!
 

Останні опубліковані новини