30 квітня 2021 року
 

 
Повідомлення
 
про оприлюднення проекту регуляторного акту
проекту рішення «Про затвердження тарифів на автотранспортні послуги 
(послуги самоскида та екскаватора)», 
які надаються КП «Савранський ВУЖКГ»
 
 
На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з метою належного надання автотранспортних послуг (послуги самоскида та екскаватора), які надаються КП «Савранським ВУЖКГ» недопущення збитковості комунального підприємства «Савранський ВУЖКГ», Савранська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на автотрансортні послуги ( послуги самоскида та екскаватора», які надаються КП «Савранський ВУЖКГ».
Проект регуляторного акту розроблений з метою приведення тарифів на автотранспортні послуги ( послуги самоскида та екскаватора), які надаються КП «Савранський ВУЖКГ» у відповідність до складових витрат у собівартості тарифів та затвердження тарифів на автотранспортні послуги 
(послуги самоскида та екскаватора). 
Пропонуємо суб’єктам господарювання, громадським організаціям та громадянам взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акту. 
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматися на протязі місяця в письмові формі - поштою з моменту його опублікування за адресою смт. Саврань вул.. Горького, 4, «Савранський ВУЖКГ або за електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
З проектом рішенням та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на сайті Савранської селищної ради (www.savranrada.odessa.ua)  та в Савранському ВУЖКГ за адресою смт. Саврань вул.. Горького, 4, або за телефоном 3-14-48.