15 квітня 2021 року

 
ПОВІДОМЛЕННЯ 
 
про оприлюднення проекту регуляторного акта
Проект рішення  «Про встановлення річної орендної плати за землю відповідно до функціонального використання земельної ділянки на 2022 рік на території Савранської селищної територіальної громади Одеської області»
 
 
Розробник – Савранська селищна рада Одеської області.
 
Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IVта з метою одержання зауважень і пропозицій, Савранська селищна рада підготувала проект рішення «Про встановлення річної орендної плати за землю відповідно до функціонального використання земельної ділянки на 2022 рік» на території Савранської селищної територіальної громади Одеської області».
Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів на території селищної громади.
Проект регуляторного акта передбачає затвердження розміру річної орендної плати за землю відповідно до функціонального використання земельної ділянки на 2022 рік на території селищної громади та затвердження  Положення про порядок  її обчислення та сплати .
З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Савранської селищної ради www.savranrada.odessa.ua. у розділі “Регуляторна політика ”.
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень та\ або в електронному вигляді до Савранської селищної ради. 
Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: вул. Соборна,9 смт. Саврань Подільського району Одеської області, Савранська селищна рада Одеської області, тел. 3-14-68, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..