ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (зі змінами) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Назва  предмета закупівлі

Бензин А-95 (Євро 5), талон, Дизельне паливо (Євро 5), талон,  

ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

461 750,00 грн. кошти місцевого бюджету

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання бензину та дизельного палива у попередньому році та планових обсягів фінансових надходжень. Закупівля здійснюється для забезпечення потреб генераторів та автомобілів селищної ради. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі, характеристики пального встановлені відповідно до видів систем живлення двигунів автотранспортних засобів, що знаходяться у власності селищної ради та відповідно до діючих в Україні Держстандартів і підтверджуються відповідним документом при поставці товару.  Під час розробки технічних вимог до предмета закупівлі також враховано необхідність оперативно здійснювати заправку автотранспортних засобів, відповідно, мінімізувати втрати часу та пального під час руху транспортного засобу від приміщень  селищної ради до місця заправки (АЗС) та у зворотньому напрямку.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275. Для визначення очікуваної вартості використовували формулу середнього арифметичного значення. Розрахунок очікуваної вартості товарів проводиться методом порівняння ринкових цін, зокрема шляхом моніторингу цінових пропозицій учасників на ринку аналогічної продукції.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін постачальників на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі, що оприлюднені на веб-сайтах та прейскурантах цін (комерційних пропозицій) у вільному доступі, а також за результатами аукціонів закупівлі в системі Prozorro за посиланням https://prozorro.gov.ua/. До ціни товару включена вартість товару, витрати та тарифи, що сплачується або мають бути сплачені Учасником згідно чинного законодавства України.

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

1.  Інтернет ресурси.

2. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.