Ворог не зупиняється ні перед чим. На превеликий жаль, Савращина втратила на війні ще одного свого сина, який самовіддано боровся за мирне життя в рідній Україні.
На війні загинув наш земляк з селища Саврань, військовослужбовець першого механізованого батальйону військової частини А 4689, солдат ЛЕБЕДЮК АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
5 березня 2024 року жорстока війна обірвала життя Анатолія Лебедюка. Він поліг смертю хоробрих під час бою з ворогом поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області.
Хороший, добрий та щирий, вірний син свого народу Анатолій не зміг залишатись осторонь, коли ворог прийшов на рідну землю. 17 березня 2023 року наш Герой став у військовий стрій, аби зупинити загарбника та відстояти свободу рідної землі.
Анатолій Олександрович служив в інженерно-саперному відділені. Був сміливим і виваженим воїном, надійним другом і побратимом.
Вся Савранська громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлює щирі співчуття рідним, близьким та усім, хто його знав.
Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя, обороняючи рідну землю від російського агресора.
Вічна слава українському захиснику!
Про час, місце і дату церемонії прощання з відважним воїном Лебедюком Анатолієм Олександровичем повідомимо додатково.