Савранська селищна рада повідомляє, що у зв’язку з припиненням повноважень старости Дубинівського старостинського округу, здійснюється добір кандидатів на вказану посаду.

Кандидатом на посаду старости вважається громадянин України, який особисто подав на ім’я Савранського селищного голови відповідну заяву.  

До заяви додаються наступні документи:

  • автобіографія кандидата;
  • копія паспорта громадянина України;
  • згода на участь у громадському обговоренні його кандидатури;
  • згода на обробку персональних даних.

До заяви також можуть бути додані копії документів про освіту, інших документів за необхідністю та копії документів, які кандидат на посаду старости вважає за потрібне додати.

Заява та документи кандидата на посаду старости приймаються в термін до 20.03.2024 року,  за адресою:  Савранська селищна рада Одеської області, вул. Соборна, 9, смт. Саврань, Подільський район, Одеська область (відділ правового забезпечення та кадрової роботи) або  на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідно до ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» кандидатура на посаду старости, визначена селищним головою (в.о. селищного голови), буде винесена на громадське обговорення з жителями Дубинівського старостинського округу.