В межах Саміту «Україна – Південно-Східна Європа» провів низку двосторонніх зустрічей. Зміст усіх переговорів цілком прагматичний. Разом можемо дати нашим народам більше безпеки, більше робочих місць, більше економічного зростання.

??

 З Премʼєр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем домовилися сприяти укладенню угод між Україною та хорватськими приватними компаніями в галузі розмінування, рятувального обладнання та виробництва БпЛА.

??

 Дякую Президенту Чорногорії Якову Мілатовичу за підтримку Вільнюської декларації «Групи семи» та Української формули миру. Під час зустрічі обговорили лікування та реабілітацію українських військових у Чорногорії.

??

 Під час переговорів із Президентом Північної Македонії Стево Пендаровським говорили про актуальні оборонні потреби України. З Прем’єр-міністром Північної Македонії Талатом Джафері підписали Спільну декларацію щодо євроатлантичної інтеграції України.

??

 З Президенткою Молдови Маєю Санду обговорили останні події у Придністровському регіоні Молдови та зусилля Росії щодо дестабілізації ситуації в регіоні. Окрему увагу приділили функціонуванню експортних коридорів для транспортування української продукції територією Молдови.

??

 Участь Сербії в реалізації Української формули миру важлива. Під час зустрічі з Президентом Сербії Александром Вучичем скоординували подальші контакти з метою підтримання Формули миру якнайбільшою кількістю країн.

??

 З Головою Ради міністрів Боснії та Герцеговини Боряною Крішто обговорили питання оборонної співпраці. Розповів про потреби України в артилерії та засобах ППО. Дякую за готовність взяти участь у першому Глобальному саміті миру.