Шановні військовослужбовці Збройних Сил України! Дорогі ветерани!
Вітаю вас з Днем Збройних сил України!
Сьогодні, на жаль, це свято військові відзначають в умовах повномасштабного вторгнення агресора на нашу землю, мужньо боронячи її на всіх рубежах. Тисячі солдатів і офіцерів, чоловіків та жінок, героїчно захищають Україну зі зброєю в руках.
На жаль, війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.
Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами захисників, які віддали свої життя захищаючи рідну Батьківщину. А також дякую матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.
Збройні сили України є і будуть справжньою національною гордістю. Вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси України. Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, добра, щастя, мирного неба над Україною, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім’я єдиної, суверенної та незалежної України!
Слава Україні!
Героям Слава!
 
З повагою
Виконуючий обов’язки
селищного голови                                          Олег ЖИРУН