В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Подільського районного управління поліції провели низку профілактичних заходів у школах та поспілкувалися з водіями.
Розмову з учнями Савранського ліцею поліцейські групи реагування патрульної поліції Олександр Кульчицький та Іван Осадчук разом із ювенальною поліцейською Анною Кудрею провели на пришкільній території, облаштованій дорожніми знаками та розміткою. Переконавшись у тому, що школярі вірно відповідають на питання імпровізованої вікторини, правоохоронці закликали їх не ігнорувати правила дорожнього руху та подарували флікери зі світлоповертальною поверхнею, щоб юні пішоходи прикріпили їх на одяг та були помітними у темну пору доби.
Про те, що найбільш уразливими категоріями учасників дорожнього руху є пішоходи та водії двоколісних транспортних засобів, старшокласникам Ананьївського ліцею розповіли поліцейські територіального підрозділу поліції Микола Калин, Іван Юраш та Ірина Анін. Вони зазначили, що це відбувається через порушення ПДР, які добре відомі як водіям, так і пішоходам. «Розраховувати на випадок не варто. Тільки неухильне виконання встановлених правил убезпечить учасників дорожнього руху від неприемностей», - наголосила Ірина Анін.
Зустріч учнів Чорнянської школи Окнянської ОТГ із правоохоронцями Олександром Буляндрою, Дмитром Білим та Надією Деордицею відбулася у шкільному класі безпеки. За допомогою наочних матеріалів та підручників поліцейські нагадали слухачам правила поведінки на автодорозі, залізниці та у побуті та закликали бути обережними.
А от подільські поліцейські разом із місцевими тележурналістами вийшли на вулиці міста та поспілкувалися з водіями і пішоходами. Керманичам порадили бути уважними, користуватися ременями безпеки, не відволікатися на розмови по телефону, суворо дотримуватись швидкісного режиму, дистанції та уникати на дорозі різких маневрів. А пішоходів закликали перетинати вулицю по «зебрі» та на зелене світло, не перебігати вулицю у невстановлених місцях. Поліцейські вважають, що порядок на дорозі починається з взаємоповаги учасників дорожнього руху один до одного.
Тиждень безпеки дорожнього руху добігає кінця, але профілактичні заходи поліцейські проводитимуть і надалі.