Цієї погожої осінньої днини жителі громади провели в останню путь Героя – ЗМИНЧІЛУ ВІТАЛІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА.
9 листопада 2023 року гідно виконуючи свій військовий обов’язок, беручи участь в обороні рідної держави та стримуванні збройної агресії російської федерації, Віталій загинув, віддавши своє молоде життя за нас, за нашу свободу, за незалежність і територіальну цілісність нашої України…
Попрощатися із героїчно загиблим земляком, провести його в останню путь прийшли рідні та близькі, керівництво громади, військовослужбовці та жителі громади.
На всьому шляху зустрічали жителі громади траурну процесію, стоячи на колінах, утворивши живий коридор, з квітами в руках та зі сльозами на очах. Пам’ять про ЗМИНЧІЛУ ВІТАЛІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА вшанували троєкратним залпом.
Цей мужній молодий воїн захищав українську землю… Ціною власного життя він виборював право нашої нації бути вільною.
Смерть Віталія – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам'яті кожного з нас.
Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світлий спомин про звитяжного воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків.
Світла пам’ять і шана Герою!
Царство Небесне і вічний спокій…