Відділ земельних ресурсів Савранської селищної ради повідомляє, що на території Савранської громади завершено посів озимих культур.
Станом на 10 листопада 2023 року у полях Савранської селищної ради засіяно 2633 га озимого ріпаку; 845 га озимого ячменю; озимої пшениці - 5048 га; зимуючого гороху – 333 га.
Цього року погодні умови не були сприятливими для посівної. Посів озимих розпочався на початку серпня з озимого ріпаку - відповідно до запланованих термінів. Відсутність опадів, посушлива погода значно уповільнили сільськогосподарські роботи у полях, тому в окремих господарствах не поспішали завершувати посіви та розглядалися варіанти перегляду запланованих до посіву культур.
Польові роботи на цьому не завершуються. В подальшому необхідне спостереження за сходами, станом посівів, проведення підживлення.
Варто відзначити професійну роботу наших сільгоспвиробників, які впроваджують ефективні технології вирощування сільськогосподарських культур, вдало підлаштовуються відповідно до наявних умов. Адже сучасний процес вирощування зерна відрізняється від минулих часів. Сповна віддаються обраній справі. Більшість керівників господарств особисто слідкують за обробітком землі, сівбою, станом та збиранням культур, отож майже постійно перебувають у полях.
Такі аграрії гідні поваги та прикладу для наслідування, завжди активні у житті громади, вирішенні різних питань соціального та економічного напрямку, наповненні бюджету, а населення забезпечене роботою. Щоб поля колосилися гарним зерном, у родинах красувався запашний хліб, а нашим агровиробникам натхнення і сили у нелегкій праці.