14 березня у Савранській громаді відбувся урочистий захід з відзначення Дня українського добровольця та відкриття «ДОШКИ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ». Наші земляки, працівники підприємств, установ та організацій підтвердили свою повагу до наших захисників та сімей загиблих військовослужбовців, участю та особистим внеском у проведенні заходу.

Савранська селищна рада, як організатор, від імені жителів громади висловлює подяку всім, хто долучився до організації та проведення заходу. Серед таких: депутат Подільської районної ради Ярослава Жирун, депутат селищної ради Олександр Шевченко, колектив Північного центру професійної освіти, колектив КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму" селищної ради, стростати громади та ін.. Особлива подяка заступнику селищного голови Олександру Лавренюку, інженеру з благоустрою Валерію Шпитку, електромонтеру Володимиру Яковенку та робітникам з благоустрою Василю Каліновському, Миколі Вдовиченку, Валентині Єній, Надії Гребенюк за проведення технічних робіт.

Дякуємо жителям громади та гостям за участь у заході. Ви засвідчили свою повагу до захисників та сімей загиблих військовослужбовців.

Особлива вдячність тим, хто захищає наш мир та спокій і завдяки кому ми мали змогу організувати і провести захід.

Здоров'я усім Вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до рідного краю зігріває ваші серця.

Спільними зусиллями ми зможемо багато зробити! Тож єднаймося задля блага та розвитку Савранської громади!

 

З повагою,

перший заступник селищного голови                   Вадим ЛІСНИЧЕНКО