Шановні жителі селища Саврань!
У житті кожної людини буває багато свят, родинних, релігійних та загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного села, селища, міста.
Кожен рік у вересні ми святкуємо День селища Саврань. Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє селище, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місцевості з особливим колоритом, традиціями і славною історією.
У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною та щоденно працювати на нашу Перемогу над окупантом.
Тож, з нагоди Дня селища, від селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаю всіх мешканців селища Саврань та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.
Добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я.
Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє!
Цього року ми не святкуємо День Саврані, як зазвичай зі зрозумілих причин – у нашій країні війна. Та все ж, віримо, що Збройні Сили України і всі, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю здолають російського агресора.
У нас з вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській квітучій землі.
Все буде Україна!
З повагою,
селищний голова Сергій ДУЖІЙ

Останні опубліковані новини