26 серпня 2021 року відбулася сесія Савранської селищної ради. Пленарне засідання вів селищний голова Дужій Сергій Григорович.

В роботі сесії взяли участь депутат Подільської районної ради Іспанюк Олег Аскольдович, Базей М.М. – перший заступник селищного голови, Лавринюк О.М. - заступник селищного голови, Герасимішина С.В.- секретар селищної ради, Колеблюк А.Ф.- начальник фінансового відділу селищної ради, Ткаченко А.В. – головний бухгалтер селищної ради, старости сіл, керівники комунальних закладів селищної ради та депутати селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання 11 сесії Савранської селищної ради VIII скликання

1.      Про звіт голови селищної ради щодо діяльності виконавчих органів ради за перше півріччя 2021 року.

Доповідач: Дужій С.Г.

2.      Про плату за навчання в Савранській дитячій школі мистецтв Савранської селищної ради Одеської області.

Доповідач: Гребенюк-Шевцова Н.М.

3.      Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 28.01.2021 №109- VIII «Про затвердження кошторису «Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Савранської селищної ради на 2018-2021 роки» на 2021 рік»

Доповідач: Орлов О.А.

4.      Про виділення бюджетних коштів КП «Савранський ВУЖКГ» на ремонт водогону в с. Дубинове.

Доповідач: Шпитко В.І.

5.      Про виділення КП «Савранський ВУЖКГ» коштів на придбання матеріалів та лічильників холодної води.

Доповідач: Шпитко В.І.

6.      Про затвердження скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та норм споживання питної води для споживачів, які не мають засобів обліку.

Доповідач: Шпитко В.І.

7.      Про укладання Договору про надання юридичних послуг.

Доповідач: Дужій С.Г.

8.      Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020 року   № 31-VIII «Про селищний бюджет на 2021 рік».

Доповідач: Колеблюк А.Ф.

9.      Про Прогноз бюджету Савранської селищної ради на 2022-2024 роки

Доповідач: Колеблюк А.Ф.

10.    Про затвердження Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку фінансового відділу Савранської селищної ради.

Доповідач: Колеблюк А.Ф.

11.    Про внесення змін до структури працівників КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму» Савранської селищної ради Одеської області.

Доповідач: Базей М.М.

12.    Про присвоєння рангу старості сіл Дубинове, Слюсареве   Лісниченко Л.Б.

Доповідач: Герасимішина С.В.

13.    Про затвердження Положення про порядок надання платних медичних послуг, переліку та тарифів на медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради Одеської області.

Доповідач: Лещенко В.Б.

14.    Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Савранської селищної ради Одеської області.

Доповідач: Усата С.І.

15.    Про затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг КУ «Центром надання соціальних послуг» Савранської селищної ради Одеської області

Доповідач: Брицька Н.О.

16.    Про внесення змін до видів економічної діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг» Савранської селищної ради Одеської області

Доповідач: Брицька Н.О.

17.    Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при КУ «Центр надання соціальних послуг» Савранської селищної ради Одеської області.

Доповідач: Брицька Н.О.

18.    Про внесення змін до рішення сесії Савранської селищної ради від 25.03.2021 р.   № 229-VIII«Про утворення координаційної ради з гендерних питань, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі»

Доповідач: Воробйова Л.І.

19.    Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад

Доповідач: Герасимішина С.В.

20-211 земельні питання

212.  Про внесення змін до рішення сесії Бакшанської сільської ради від 31.01.2020 року №1230 – VII.

Доповідач: Рябокоровка В.М.

213.  Про внесення змін до п.1 рішення сесії Савранської селищної ради №722-VIII від 24 червня 2021 року.

Доповідач: Рябокоровка В.М.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.