26 лютого 2024 року за головуванням Алли Починок відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, молоді, фізкультури і спорту.
В засідання постійної комісії взяли участь виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун, заступник селищного голови Олександр Лавренюк, начальник соціального захисту населення Людмила Воробйова, начальник фінансового відділу Алла Колеблюк, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи селищної ради Олена Терпан, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Віталій Коваль та депутати селищної ради.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про хід виконання Програми соціального захисту населення та соціальної підтримки громадян Савранської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
2. Про внесення змін до Порядку організації надання соціальних послуг на території Савранської селищної територіальної громади Одеської області.
3. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту та підтримки військовослужбовців у період запровадження воєнного стану в Україні, ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих, полонених, зниклих безвісти) ветеранів війни, які проживають на території Савранської селищної територіальної громади на 2024 - 2026 роки.
4. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 21грудня 2023 року №2504-VIII «Про організацію харчування дітей у закладах освіти Савранської селищної ради на 2024-2025 роки».
5. Про виконання Комплексної програми розвитку освіти Савранської селищної ради на 2022-2023 роки.
6. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранської селищної територіальної громади за 2023 рік.
7. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранської селищної територіальної громади на 2024 рік.
В ході засідання всі питання порядку денного постійною комісією селищної ради уважно розглянуто та з внесеними змінами і доповненнями винесені на чергову сесію селищної ради.