Сьогодні під керівництвом виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, відбулась робоча зустріч щодо раціонального та ефективного використання бюджетних коштів.
На зустрічі були присутні начальник фінансового відділу селищної ради Алла Колеблюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Бондаренко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Алла Ткаченко та директор КП «Саврань» Сергій Пашковський.
Основну увагу присутніх було приділено важливості посилення контролю над використанням бюджетних коштів, забезпеченні прозорості та публічності у проведенні закупівель з врахуванням принципів максимальної відкритості для ефективного використання бюджетних коштів. Всі присутні підкреслювали необхідність збалансованості та прозорості у витратах.
Також на зустрічі обговорювалися проблемні питання, що виникають у діяльності КП «Саврань». Учасники обмінялися думками та пропозиціями з метою знаходження оптимальних рішень.
Після обговорення були сформульовані додаткові завдання для подальшої роботи з метою покращення управління бюджетними ресурсами.