Сьогодні, 8 лютого 2024 року, у селищній раді відбулась робоча зустріч, яку очолив виконуючий обов’язки селищного голови, Олег Жирун. Метою зустрічі було обговорення питань, пов'язаних з фінансуванням соціальних програм, які передбачені у програмах селищного бюджету.
В заході взяли участь заступник селищного голови Олександр Лавренюк, начальник фінансового відділу Алла Колеблюк, начальник відділу соціального захисту населення Людмила Воробйова, депутати селищної ради члени постійних комісій селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, молоді, фізкультури і спорту.
Під час обговорення визначалися основні напрямки фінансування соціальних програм, враховуючи потреби населення, стратегічні цілі державної політики та аналіз сучасних тенденцій. Також розглядалися механізми контролю за ефективністю використання коштів та визначення показників успішності соціальних програм.
Особлива увага була приділена фінансовій підтримці військовослужбовців та мобілізованих осіб, які потребують медичної, психологічної та соціальної підтримки. Олег Жирун підкреслив необхідність розробки системи підтримки для ветеранів та їх родин.
Після обговорення були надані додаткові доручення керівникам відповідних структурних підрозділів селищної ради з метою подальшої роботи в цьому напрямку.