Сьогодні, 1 лютого 2024 року, за дорученням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, заступник селищного голови Олександр Лавренюк провів засідання координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення Савранської селищної ради (далі координаційна рада).
Розглянуто тринадцять заяв мешканців Савранської селищної територіальної громади щодо надання їм адресної грошової допомоги на лікування (в т. ч. чотири заяви від поранених військовослужбовців).
Координаційною радою прийнято рішення про виділення з місцевого бюджету, згідно Програми соціального захисту населення та соціальної підтримки громадян Савранської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки 47,5 тис. грн. для надання матеріальної допомоги на лікування (в т. ч. 40,0 тис пораненим військовослужбовцям.
Після розгляду та затвердження рішення координаційної ради на найближчому засіданні виконавчого комітету Савранської селищної ради, кошти буде перераховано на особисті рахунки заявників в банківських установах.