12-13 грудня 2023 року, за дорученням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна працівники служби у справах дітей селищної ради у форматі відеоконференції взяли участь у попередньому знайомстві прийомних батьків та батьків-вихователів з дітьми, які є вихованцями підпорядкованому службі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та виїхали у минулому році разом із закладом в Республіку Польща.
![](/images/2023/Rizne/410025204_676851214565066_1408483931078314906_n.jpg)