Сьогодні, 09 листопада 2023 року, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун, привітав працівників закладів культури та аматорів народного мистецтва Савранської громади.
Як зауважив виконуючий обов’язки селищного голови, в Українї вже понад півтора роки йде повномасштабна війна, яка несе постійні руйнування та знищення. Натомість культура та мистецтво – це творіння та непоборне славлення життя. Це не лише об’єкти й традиції, а і люди, які створюють витвори, які вивчатимуть наступні покоління.
Представники мистецької спільноти Савранщини також взяли в руки зброю, щоб захистити Україну від загарбників. Ті, хто не полишив свого покликання, роблять усе можливе, щоб підтримати дух наших громадян, допомагати ЗСУ. Проводять благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ, плетуть маскувальні сітки, допомагають внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території нашої громади, створюють мистецькі виставки, щоб наші люди могли переконатися – Україна – Жива, Україна – Переможе.
З нагоди професійного свята працівників культури та аматорів народного мистецтва нашої громади виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун та директор КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму " Савранської селищної ради Людмила Яновська відзначили Подяками та Почесними грамотами за самовіддану працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури Савранської громади.