Сьогодні, 26 вересня 2023 року, під головуванням Людмили ЧУМАК відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства.
В засідання постійної комісії взяли участь виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи селищної ради Олена Терпан, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Алла Ткаченко та депутати селищної ради.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Розгляд листів
2. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23грудня 2022 року № 2080 –VШ « Про селищний бюджет на 2023 рік» .
3. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату Савранської селищної ради, її виконавчих органів, інших структурних підрозділів.
4. Про затвердження змін до рішення Савранської селищної ради від 08.04.2021 року № 309-VIII «Про затвердження мережі та граничної чисельності працівників закладів та установ освіти, які фінансуються з селищного бюджету»
5. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 23 грудня 2021 року № 1679-VIII «Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Савранської селищної ради на 2022-2023 роки»
6. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Савранської селищної ради
7. Про намір передачі в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності Савранської селищної ради ( кабінет поліклінічного відділення КНП «Савранський ЦПМСД» ).
8. Про намір передачі в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності Савранської селищної ради, розташованого на території Дубинівського старостинського округу
9. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень нерухомого майна комунальної власності, розташованого в приміщенні будівлі колишньої Дубинівської сільської ради
10. Про надання орендарю згоди на дійснення невідємних поліпшень орендованого комунального майна, розташованого в будівлі побуткомбінату, за адресою:вул..Соборна, буд.2, смт.Саврань Подільського району Одеської області
В ході засідання всі питання порядку денного постійною комісією селищної ради уважно розглянуто.