14 вересня 2023 року, працівники відділу надання адміністративних послуг Савранської селищної ради, взяли участь в онлайн – консультації «Надання послуг ветеранам. Особливості реалізації Проєкту «Я – ВЕТЕРАН»» де розглядалися такі питання:
• Зміна підходів до надання сервісних послуг ветеранам війни та членам їх сімей в ЦНАПах та впровадження нових форм їх обслуговування;
• Роль органів місцевого самоврядування та ЦНАП у забезпеченні доступності та спрощенні процедури отримання послуг та соціальної підтримки;
• Міжвідомча взаємодія в процесі отримання послуг та соціальної підтримки.
На онлайн - зустрічі було акцентовано увагу на створенні єдиного майданчика для ветеранів , де вони б змогли отримувати повний комплекс послуг та поступово повертати до повноцінного мирного життя.
Лекторами було приділено особливу увагу створенню посади «помічника ветерана», який буде супроводжувати військового у період адаптації до цивільного життя. Відповідний помічник матиме можливість звертатися за консультативними послугами до різних установ та організацій. Адміністраторів ЦНАПу планується долучати до роз’яснювальної роботи помічнику ветерана та допомагати створенню комфортних умов для адаптації військовослужбовців.