22 березня 2021 року під головуванням селищного голови Дужія С.Г. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

         

ПРОТОКОЛ №7

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

       22 березня 2021 року                                                                                          смт. Саврань

Присутні:

Головуючий – голова селищної ради, голова комісії ТЕБ та НС селищної ради Дужій С.Г.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: В.о. завідувача ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г, директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранської селищної ради» Яновська Л.А., фахівець відділу державного нагляду Балтського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Гребенюк О.М..

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про посилення обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території Савранської селищної ради Одеської області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом RS-СоV-2 відповідно «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

ВИСТУПИЛИ:

 

Орлов Олег Анатолійович – головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, який поінформував про те, що за останні тижні на території Одеської області епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу (СOVID-19) ускладнилась. Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі - ТЕБ та НС) від 20.03.2021 №11 на території Одеської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки з 00 год. 00 хв. 23.03.2021 року.

Гребенюк Олексій Миколайович – фахівець відділу державного нагляду Балтського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, який запевнив, що фахівцями Держпродспоживслужби буде посилено контроль за дотриманням суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог і здійсненням протиепідемічних заходів.

 Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2» (зі змінами), на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 20.03.2021 №11, комісії з питань ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації від 22.03.2021 №5, з урахуванням епідемічної ситуації на території селищної ради та за результатами обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити з 00 годин 00 хвилин 23 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Савранської селищної ради Одеської області та застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоного ” рівня епідемічної небезпеки:

1.1. ЗАБОРОНИТИ роботу закладів культури, музеїв та концертних залів.

1.2. ЗАБОРОНИТИ роботу торговельно-розважальних центрів (крім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії). Власникам закладів, яким дозволено працювати забезпечити дотримання маскового режиму,   дистанції 2 м, присутність в приміщенні не більше 5-ти осіб, при умові: 1 особа на 10 квадратних метрів.

1.3. ЗАБОРОНИТИ проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 5 квадратних метрів на одну особу.

1.4. ЗАБОРОНИТИ проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших).

1.5. ЗАБОРОНИТИ роботу закладів громадського харчування, крім роботи винятково на виніс.

1.6. ЗАБОРОНИТИ відвідування закладів освіти крім дошкільних, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти.

1.7. ЗАБОРОНИТИ роботу непродовольчих магазинів при наявності скупчень в приміщенні більше 5-ти осіб, порушення дистанції 2 м та дозволеної площі: 1 особа на 10 квадратних метрів.

1.8. ЗАБОРОНИТИ здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

1.9. ЗАБОРОНИТИ відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, особи з інвалідністю.

2. Рекомендувати керівництву ТОВ «Південний Буг-ВВ» (районного ринку):

 2.1. Всі працівники торговельних точок та у приміщенні продуктового відділу ринку повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту: маски, рукавиці, антисептичні засоби, захисні екрани.

2.2. Мінімальна відстань між персоналом та покупцями повинна становити 2 метри.

2.3. Мінімальна відстань між продавцями повинна становити 2 метри.

2.4. Забезпечити ретельне прибирання та дезінфекцію двічі на день на території біля торговельних точок та у приміщенні продуктового відділу ринку (посилене прибирання в кінці робочого дня та санітарна обробка прилавків та територій).

 3. Рекомендувати Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області посилити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог і здійсненням протиепідемічних заходів закладами освіти, громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

На період проведення карантинних заходів

 4. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, рекомендувати сектору поліцейської діяльності №2 ВП №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області та Балтському МРУ ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), зокрема щодо перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

 

На період проведення карантинних заходів

 

 

 

Селищний голова, голова комісії                                             Сергій ДУЖІЙ

 

Секретар комісії                                                                            Анатолій ІВАШКОВСЬКИЙ