Стартувала звітна кампанія очільників старостинських округів Савранської селищної територіальної громади. Сьогодні, 4 лютого, відбувся звіт старости сіл Бакша, Капустянка, Гетьманівка, Йосипівка, Білоусівка, Дубки Сергія Рараговського за роботу виконану впродовж 2021 року.

Звіт відбувся в сільському будинку культури села Бакша. В ньому взяв участь селищний голова Сергій Дужій, який спільно зі старостою, відповів на актуальні питання та поспілкувався з мешканцями сіл, що входять до складу старостинського округу.

Звіт пройшов у конструктивному форматі. На зустріч прибуло чимало небайдужих мешканців, які, спільно з очільником громади, обговорили болючі питання та шляхи їх вирішення.

Серед питань, які найбільше турбують мешканців – стан доріг, надання медичної допомоги, земельні питання, відсутність перевезень та розвиток сіл.

Селищний голова, в свою чергу, відзначив конструктивність та розуміння мешканців Бакші та оточуючих сіл. Люди розуміють, де є сфера відповідальності селищної ради, а де є те, що від нас не залежить.

Було відчутно, що мешканці добре поінформовані, вони подають конструктивні пропозиції та звернення.