Сьогодні, 10 грудня 2021 року, відділом соціального захисту населення Савранської селищної ради, який є головним координатором діяльності КУ «Центр надання соціальних послуг», проведено робочу нараду із начальниками відділів КУ «Центр надання соціальних послуг». В ході наради були обговорені зміни в законодавстві щодо організації надання соціальних послуг та застосування зазначених змін в поточній роботі.
![](/images/2021/Foto/COZZAXUST/IMG-bd94cf1dd398a97de8b98f344daa957a-V.jpg)