19 жовтня 2021 року під головуванням селищного голови Дужія С.Г. відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради.

 

 

ПРОТОКОЛ №17

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

19 жовтня 2021 року                                                                                                смт. Саврань

Присутні:

Головуючий – голова селищної ради, голова комісії ТЕБ та НС селищної ради Дужій С.Г. Члени комісії – за окремим списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

І. Про посилення протиепідемічних заходів відповідно до «червоного» рівня епідемічної безпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19 на території Савранської селищної ради Одеської області.  

Доповідач: Дужій Сергій Григорович – голова селищної ради.

В зв’язку з ростом захворюваності на СOVID-19 в країні, області, районі, на території селищної ради, на виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 №38, на виконання протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Подільської районної державної адміністрації від 16.10.2021 №10/21 «Про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, на території Подільського району Одеської області та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання її поширенню», за результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, з метою посилення протиепідемічних заходів

ВИРІШИЛИ:

 

1. Запровадити на території Савранської селищної ради Одеської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

               Невідкладно, на період дії карантинних обмежень

2. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити неухильне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) відповідно до «червоного» рівня епідемічної безпеки (далі – Постанова).    

На період дії карантинних обмежень

3. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

3.1. Здійснювати щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

3.2. Забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях, режиму регулярного провітрювання та дезінфекції приміщень.

На період дії карантинних обмежень

4. На території Савранської селищної ради Одеської області тимчасово:

4.1. Відповідно до пп.1 п.3 Постанови: «ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування, крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос».

4.2. Відповідно до пп.4 п.3 Постанови «ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельно-побутового обслуговування населення крім:

- торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійснненням адресної доставки замовлень;

- торгівлі пальним;

- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом».

4.3. Відповідно до пп.5 п.3 Постанови «ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів».

4.4. Відповідно до пп.6 п.3 Постанови «ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів».

4.5. Відповідно до пп.7 п.3 Постанови «ЗАБОРОНИТИ проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів».

4.6. Відповідно до пп.10 п.3 Постанови «ЗАБОРОНИТИ відвідування закладів освіти її здобувачами (крім учнім 1-4 класів та вихованців закладів дошкільної освіти).

               Невідкладно, на період дії карантинних обмежень

 

5. Обмеження «червоного» рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату.

 

6. Головному спеціалісту з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Савранської селищної ради (Орлов О.А.) при взаємодії з Подільським районним відокремленим підрозділом ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» (Зелененька В.А.) здійснювати щоденну оцінку епідемічної ситуації на території селищної ради. Про кількість зареєстрованих випадків захворюваності на  COVID-19 та про кількість отриманих щеплень інформувати голову комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.                                                                      

   Невідкладно, на період дії карантинних обмежень

7. Рекомендувати сектору поліцейської діяльності №2 ВП №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області та Савранському відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області здійснювати контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) відповідно до «червоного» рівня епідемічної безпеки.

На період дії карантинних обмежень

 

8. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, головному спеціалісту по комунікаціям з громадськістю та інформаційному забезпеченню діяльності ради проводити широку інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) відповідно до «червоного» рівня епідемічної безпеки.

На період дії карантинних обмежень

.

 

Селищний голова,

голова комісії ТЕБ та НС                                                                  Сергій ДУЖІЙ  

Секретар комісії                                                                                  Анатолій ІВАШКОВСЬКИЙ