«Свідомий вибір – світле майбутнє»

 Добігає кінця останній навчальний тиждень для учнів, випускників загальноосвітніх закладів. Фахівці Савранської філії Одеського ОЦЗ в ці останні навчальні дні намагаються надати найбільш розгорнуто інформацію про послуги служби зайнятості, про можливості електронних сервісів, проходження психодіагностичного тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа». 
За даними експертів, близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій змушений змінювати професію одразу після закінчення навчального закладу.
Аби цього уникнути, фахівці служби зайнятості радять свідомо підійти до вибору професії. Дуже важливо ще в школі зрозуміти, до чого у школярів лежить душа, та піти навчатися за тією професією, яка підходить під тип темпераменту людини, її індивідуальні схильності та здібності.
Отож, шановні старшокласники, якщо ви стоїте перед професійним вибором, не прогавте нагоду озброїтися корисною інформацією про актуальні на сучасному ринку праці професії та спеціальності, це допоможе вам зробити, можливо,  найважливіший крок у своєму житті!
 
Савранська філія Одеського ОЦЗ