В Савранській районній філії Одеського обласного центру зайнятості 18 травня 2021р. відбувся ярмарок вакансій, який був спрямований  на потребу в працівниках  сільськогосподарського виробництва . В заході взяли участь ФОП Грубань О.Ю., ФОП Грубань Ю.В., СВК “Прибужець”, ФГ “Білоус”. Серед найбільш запитуваних професій були: водії самохідних механізмів, водій автотранспортних засобів, кухар та підсобний робітник.

Водночас було звернуто увагу роботодавців на економічну перевагу у працевлаштуванні осіб , що потребують додаткових гарантій зайнятості в т.ч. інвалідів в умовах сучасного ринку праці.  І це не лише виконання нормативу робочих місць, в системі оподаткування, а й отримання протягом року щомісячної компенсації фактичних витрат єдиного внеску на загальнообов′язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу відповідної категорії.
В ході ярмарку із числа присутніх 10 осіб пройшли  співбесіду, дві особи будуть працевлаштовані вже із завтрішнього дня, а решта  будуть працевлаштовані найближчим часом.
 
 
Савранська районна філія 
Одеського обласного центру зайнятості