Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу  Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої  21 грудня 2018 року №837-VII (зі змінами), передбачено часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.

Часткова компенсація буде надаватися на безповоротній основі фізичним особам та фізичним особам підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, у розмірі 60% від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через  державний банк,  але не більше 5 000 грн. на одну установку індивідуального доїння.
Всі бажаючі прийняти участь у програмі підтримки, повинні повідомити старосту про кількість закуплених установок індивідуального доїння  та їх вартість до 28.05.2021 р.
 
 
 
 Відділ перспективного розвитку
та закупівель Савранської селищної ради 
Одеської області