Сьогодні, за ініціативи та участі начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА, в селищі Саврань відбулась грандіозна, яскрава та видовищна подія – День відкритих дверей в ПІВНІЧНОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ.

Професійній освіті очільник району приділяє особливу увагу, адже від того, якими навичками оволодіють студенти закладу, і залежить якість їх майбутнього внеску у надважливу справу – справу розвитку нашої неньки України.

Попереду, після нашої Перемоги, у нас багато справ з відновлення всіх галузей економіки, тому і візити керівника РВА до одного з найкращих закладів професійної освіти Одещини стали вже традицією та системою.

Центр об’єднаний із трьох професійних закладів: Саврані, Балти, Кодими та є багатопрофільним, має потужну матеріально-технічну базу для здобуття та освоєння 18 професій за різним спрямуванням.

Нині у Північному центрі професійної освіти навчається понад 900 учнів за державним (регіональним) замовленням та за контрактною формою.

У навчальному закладі створені усі необхідні умови для якісного навчання та проживання молоді.

Виступаючи перед присутніми на масовому урочистому мітингу, МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО наголосив: «Нам дуже приємно презентувати наш найкращий заклад професійної освіти, наші здобутки, матеріально-технічну базу, наших викладачів. Ми цінуємо і любимо своїх студентів. Ми, спільно з найвідповідальнішою людиною - директоркою ЯРОСЛАВОЮ ЖИРУН, створюємо в Центрі атмосферу доброзичливості, взаємоповаги і підтримки. Друзі, я не сумніваюся, що Україна, завдяки нашим Героям – військовослужбовцям ЗСУ, переможе у цій війні і стане успішною розвиненою європейською країною. А ми з вами маємо цьому посприяти і зробити все, що в наших силах, щоб відбудувати нашу державу після Перемоги».

Учасники Дня відкритих дверей сьогодні могли переконатися, що все це – правда, і рівень цього навчального закладу – найвищий!

Програма заходу була ретельно продумана та відмінно підготовлена.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з навчальним закладом, навчальними кабінетами загальноосвітніх дисциплін (кабінети географії, іноземної мови, комп’ютерний клас, кабінет психолога, методичний кабінет із переглядом відео-подорожі по професіям Північного центру професійної освіти).

До уваги присутніх була представлена Презентація участі навчального закладу в житті громади та популяризація туристичної концепції «Чотири сезони».

Всі охочі взяли участь у флешмобі малярного мистецтва орнаменту вишивки «Україна» та виконанні пісні «Червона калина», зробили загальне фото біля карти «Україно моя вишивана».

Гості також відвідали кафе - елемент навчально-практичного Центру громадського харчування навчального закладу, переглянули Майстер-клас з сервірування столу та випікання піци, якою потім і пригощали відвідувачів.

Крім того, було представлено сучасну міні-пекарню, що оснащена пекарськими шафами, тістомісами, міксерами тощо. Роботу пекарні можна відчути, як тільки ступаєш на територію навчального закладу – аромат свіжої випічки, здоби розходиться подвір’ям і манить зайти та скуштувати смаколики.

До речі, трактористам, водіям, слюсарям з ремонту сільськогосподарської техніки теж можна навчатись у Північному центрі професійної освіти – до послуг необхідна техніка, реманент підприємства-партнери та земля.

В ході Дня відкритих дверей, учасників було ознайомлено з роботою навчально практичного центру деревообробних технологій, проведено Майстер-клас по виготовленню на ЧПУ-станку виробів.

Слід зазначити, що з початком російської агресії проти України колектив та учні не стояли осторонь, а почали готувати м’ясні та рибні консерви, відшивати розгрузки, плащі та збивати ящики, зварювати буржуйки, долучатись до збору коштів на придбання автомобіля тощо, що продовжують робити і до тепер.

Територія закладу- це маленька туристична локація з лавандовим полем, штучною водоймою, в якій живуть різнокольорові кої. Водойма має свій фонтан, змонтований зі старої духової труби, яка щедро пригощає птахів водою у спрагу.

ОТЖЕ, ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ПІВНІЧНОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ, ЩО ВІДБУВСЯ СЬОГОДНІ, ЦЕ - ЗРАЗОК ПРОФЕСІЙНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО СВОЄЇ СПРАВИ ВСЬОГО КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДУ!

ДЯКУЄМО ЗА ЯСКРАВІСТЬ ТА НЕПОВТОРНІСТЬ!

Саме в такому Центрі професійної освіти можна зрозуміти її особливу необхідність, адже саме завдяки професіоналам стає зрозумілим, хто забезпечує усім нам якість життя. Звичайно – кваліфікований робітник, який і збудує, і полагодить, і змайструє, і нагодує, і одягне, і землю обробить і хліб виростить.

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДО НАВЧАННЯ У ПІВНІЧНОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ !!!